Скласти відокремлені речення (брати сполучення, вони знизу) Вітер теплий і ніжний Шевченко, син Черкащини на відміну від зими

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні хороша погода, вітерець лагідно голубить землю, вітер теплий і ніжний, легко пролітають хмаринки. Шевченко, син Черкащини, став Кобзарем. На відміну від зими, весна несе оновлення, позитивні емоції.