Скласти вирш про природу 2 стовбчика

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скiнчився день, темнiють далi Туман над рiчкою завис.  Хмарки на небi, як медалi,  Затих, вiдпочивае лiс. За обрiй сонечко сiдае, Вечiрня зiрка мерехтить, Скiнчився день, нас нiч вiтае, Яка чудова, дивна мить.
Гость
Щебече пташечка в гніздечку, Шумить зелений, славний гай. На березі пологому скраєчку - Життя чудове, наче рай. Он потічок тече блакитний, Он білка зернятко несе, Туман лягає непомітний - Притихло швидко все живе.