Слово Кышыгу (опаздывать) в настоящем,прошедшем и в будущем времени просклонять (мен,сен,сыз,ол и во множественном)пожалуйстаааа))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен кешіктім сен кешіктің сіз кешіктіңіз ол кешікті Множественный- біз кешігеміз сендер кешігесіңдер сіздер кешігесіздер олар кешігеді  прошед-кешіккен настоящ-кешікті будущий-кешігеді