Слово зірка це слово однозначне чи багатозначне

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
багатозначне  Зірка як земне світило Зірка - артист, співачка
Гость
Багатозначне, відкрий тлумачний словник: 1) Самосвітне небесне тіло, що являє собою скупчення розжарених газів. 2) перен. Про дуже видатну, прославлену людину .3) Геометрична фігура з гострокінцевими, перев. п'ятьма виступами по колу .4) Світла пляма на лобі у тварин. 5) мн. Садова рослина, суцвіття якої має квітки з п'ятьма пелюстками.