Слухова сенсорна система складається з

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Слухова система (орган слуху і рівноваги) — аналізатор зовнішнього середовища, що виконує дві важливі функції — сприймання звукових коливань, підтримання рівноваги і регулює положення та рухів тіла в просторі. Слухова система включає в себе: вухо і провідний шлях статокінетичного аналізатора . Рецептори органа слуху і рівноваги містяться в товщі кам'янистої частини скроневої кістки. Відповідно до виконуваної функції в органі слуху і рівноваги розрізняють: зовнішнє вухо середнє вухо внутрішнє вухо Зовнішнє і середнє вухо сприймають і проводять звук, а внутрішнє вухо містить звукосприймальний апарат і орган рівноваги.
Гость
Слуховий аналізатор,Слухові рецептори,Вухо,Зовнішнє вухо,Зовнішній слуховий прохід,Середнє вухо,Внутрішнє вухо