Сочените стих на 2-3 куплета название " Чи знаю я як липа шелестить"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чи знаю я як липа шелестить  як липа шелестить нікому невідомо лише на тій долині де липи всі ростуть ростуть вони не де-інди   Ростуть вони не за полями не за безкраіми степами а за річкой дальньой  що там бушуе   де води з річки розливаються  або зливаються де вітер там кружляе і липу колихае там,