Сочинение на английском языке по теме моё любимоё блюдо 8 - 13 предложний

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Actually, I love all the dishes,but I have one favorite Caesar salad!It includes a lot of tasty ingredients such as:1)chicken2)tomato 3)crunches And much more.My mom makes it for holidays,but it can make an exception if I asked.The salad always turns out delicious.Can cook and be sure.Bon appetit!