Сочинение на казахском языке про 3 самых главных языка (Менің мәндетім үш тілді меңгеру)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қазақ тили ең басты тил озине.казак тили озинин тилин.ең бастысы озинин тилинди билу керексин. Екинши манызды тил орыс тили шетелдикте орыс жерінде керек болады.ушинши тил ол агылшын тили.бүкил елмен сойлесесин осы тилмен.шетелде ен керекти тил.