Сочинение на казахском языкедаю 50 балов и подготовлена того кто напишет правильно

Сочинение на казахском языке даю 50 балов и подготовлена того кто напишет правильно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менін сүікті əншім ол Али Окапов. Себебі,ол оте жаксы, оның дауысы өте нəзік жəне өте əдемі. Оны күнде тыңдаалам. Маған оның өлендердин арасында Бағаламадың деген олен унайды. Али Окаповтың анасы Роза Рымбаева, ол да өте жақсы əн айтады(как-то так)