Сочинение на тему Мен барған концерт на казахском языке 6-7 предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен осыдан екі ай бурын "Əнші болғым келеді" атты концертке бардым. Ол концертке менін сінілім қатысты. Көптеген танымал əншілер де келді. Олардын ішінде маған Маржан Арапбаеванын əн айтқаны унады. Мен бул концертке барғаныма өкінбеймін. Себебі, бул концерт өте тамаша болды.