Сочинение на тему "Мен унататын мамандык" Нужно что-то оригинальное и не большое но и не маленькое

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
меним унататын мамандыгым мугалим болу. Мен оскенде осы мамндыкты тандаймын. Себеби кишкентай балаларды окыткан унайды. Мугалим деген создин ози кандай жаксы естиледи Меним мугалимим тамаша адам мен ол кисиден онеге аламын