Сочинение про моя будущая профессия повар на казахском желательно с переводом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Болашақ мамандықты таңдау өте қиын.Бірақ,өсе келе адамның өз бетінше шешім қабылдауы керек.Және де оны асықпай шешу керек,өйткені бұл шешім адамның бүкіл өмірінде маңызы зор.Мен болашақта аспазшы болғым келеді.Себебі,маған ас әзірлеген ұнайды.Мен ас үйде өзімді жайлы сезінемін.