Составить диалог на казахском с переводом если можно про продуктовый магазин дам 100 лайкОВ СРОЧНО НАДО!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Сәлем Айша - Сәлем, Саша  - Сен қайда барасың? - Мен қазір дүкенге жеміс сатып алуға барман - Сен қандай жемістерді сатып аласын? - Алма, алмұрт, шабдалы  - Жарайды, пакетің ауыр болатын шығар. Саған көмек керек пе? - Жоқ, дүкен алыс емес - Жарайды, сау бол - Сау бол!