Составить на каз.яз 5-6 предложений про Астану или Алма-Аты для 4 класса

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                     Алматы. Алматы -Қазақстанның ең, сулу, әдемі қаласы.Ол Алатаудың етегінде орналасқан Алматы жасыл қала.Көшелерде жасыл ағаштар және әдемі гүлдер көп..Алматыда опера және балет театры бар Қалада университеттер, мұражалар,мектептер, кітапханалар , дүкендер  көп.