Составить по 2 примера на ынгайлас салалас курмалас сойлем, карсылыкты салалас, себеп-салдар салалас( извините за ошибки нет каз. клавиатуры)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жаңбыр жауып, жер лайсаң батпақ болды. Асанның көзі ашыса, Досанның қолы талыпты. Қыркүйектің сокғы аптасы енді басталғанымен, күн ерте суытты. Айжанның сөзі есінде бола тұра, Сандуғаш мектепке келмеді. Оқушылар тапсырманы уақытында орындап, ұзтаздары риза болды. Терезе жабылмай, отырғандар тоңып кетті