Составить предложения на казахском языке на тему; менің суйікті спортшы(5-6 ПРЕДЛОЖЕНИЙ)CРОЧНЯКСпасибо нажмуочень надо

Составить предложения на казахском языке на тему; менің суйікті спортшы(5-6 ПРЕДЛОЖЕНИЙ)CРОЧНЯК Спасибо нажму очень надо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің сүйікті спортшым- ол Геннадий Головкин. Оның айналысатын спорт түрі- бокс. Ол неше мәрте әлем чемпионы, Майк Тайсонның рекордын жанарткан спортшы. Және оны 3 " G " деп те атайды. Еліміздің данқын шығарып журген адамдардың бірі