Составить предложения на казахском языке со словами(одно предложение с одним словом) : Сырдария, Караганды, Актобе, Екибастуз, Кызылорда, Актау, Талдыкорган, Кокшетау. меньше br / больше Заранее спасибо)
Составить предложения на казахском языке со словами(одно предложение с одним словом) : Сырдария, Караганды, Актобе, Екибастуз, Кызылорда, Актау, Талдыкорган, Кокшетау.
Заранее спасибо)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сырдария өзені арал тенізіне барып куйылады. Ақтау да ен ірі Ақтау порты бар. Көкшетау Қазақстаннын ен əдемі жерлерінін бірі. Ақтөбе де тары өсіріледі. Қарағанды да ірі металлургия кəсіп орны бар.