Составить со словами предложения с переводом на русский язык. 1. Мерекеге, көнілді 2.Шыршаны безендіру, қолдан жасалған 3.Ойыншықтар, әдемі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Мерекеге көңіліді кісілер келді.: на праздник пришли весёлые люди 2 біз қолдан жасалған ойыншықтармен шыршаны безендірдік : мы украсили елку с ручными игрушками ( игрушки сделанные своими руками) 3 Мараттың ойыншықтары өте əдемі.: игрушки Марата очень красивые