Составьте диалог на казахском языке на тему Правильное питание срочно нужно спас?

Составьте диалог на казахском языке на тему Правильное питание срочно нужно спас??бо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сәлем Мадина -Сәлем  Меруерт -Қалайсың? -Жақсы, болады -Сен теледидардан көрдің бе бір бала чипсы, кириешки жеб, ауруханаға түсіп қалыпты -Жоқ, естіген жоқпын -Менің шешем айтты: -"сол балаға ұқсап ауруханаға түсіп қалмау үшін дұрыс тамақтану керек"-деді -Иә сенің шешең дұрыс айтқан екен! -Енді мен барлық кириешки, чипсы жеген адамдарға сол бала туралы айтып жатырмын -Иә, жарайды сау бол Мадина! -Сау бол Меруерт!