Составьте пожалуйста предложение с этими словами випростовуэ, волохатi,сон,пелюстки.квiтуэ,Потiм,ряст

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Під вранішнім сонечком випростовує свої волохаті стебельця сон-трава, квітує проти світла блакитними пелюстками. Потім прокидається ряст.
Гость
пiд раннiм сонцем таэ пухнастий снiг прокидаються рослини прокидаються вiд сну дерева пелюстки на пролiсках стають дуже гарнi квiтуэ ряст