Составьте пожалуйста рассказ по этим пунктам. 10 приложении 1)What jobs do you know 2)What do you expect from your future job? 3)What do yo want to be?Why? 4)What skills do you have? 5Will you be a good specialist? 6)What are...

Составьте пожалуйста рассказ по этим пунктам. 10 приложении 1)What jobs do you know 2)What do you expect from your future job? 3)What do yo want to be?Why? 4)What skills do you have? 5Will you be a good specialist? 6)What are your plans aftev school?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I know a lot of robot napriser seller, teacher, cook, pastry, administrator 2 I expect a lot of Che's on the first UTB probably to finish the biggest targets 3I want to become an administrator because I like to manage people for good purposes 4 I was fed to go to the store of my uncle 5Naturally if I want to work and I will become a good specialist6After school I will go to study and then work