Составьте предложения на казахском языке со словами: салауатты өмір, спорт залы, спорт кешендері, волейбол,шыдамдылық

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен салауатты өмір салтын ұстаймын.Спорт залдарында адамдар спортпен шұғылданады.Спорт кешендерінде түрлі жарыстар өткізіледі.Адамдар дың көбісі волейболды жақсы көреді.Женіске жету үшін адамда шыдамдылық болу керек.