Составте предложения пожалусто оченьнадо на каждое слова по 2 предложения с переводом. Бақылау, Жолдау ,Қолдау, Тексеру, Оқу.
Ответ(ы) на вопрос:
Мен бақылау жұмысын ертен жазамын.-Я буду писать проверочную работу завтра... Мен қаламды жазу үшін қолдаймын.- Я использую ручку для написания чего-либо... Менің анам мені жолдайды.-Моя мама меня направляет... Мұғалім менің жұмысымды тексереді.-Учитель проверяет мою работу... Мен мектепте жақсы оқимын.- Я хорошо учусь в школе... жду благодарностей *_*