Составьте сочинение на тему балапандар куткарылу ну или так переведите птенец уп?
Составьте сочинение на тему балапандар куткарылу ну или так переведите птенец уп??л кошка бежит за ним пришел мальчик отогнал кошку и . мальчик взял в руки птенца положил в кепку и полез на дерево мать птенца каг будто его направляла. мальчик спас птенца мама дала им еду а мальчик сидя на ветку очень красиво наблюдал за птенцами и их мамой. пожалуйста срочно надо
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Балапан ұясынан құлап түсті , ал мысық артынан қуып келеді. Сол кезде бір бала келіп мысықты қуып жіберді. Сосын бала балапанды бас киіміне салып, ағашқа мініп оның арасына аман-есен жеткізеді. Анасы баласына тамақ беріп жатқанда ілгіш бала оларға қызығып қарап отырды.