Составьте вопросы ever/Marry/spoken/has/RussianSarah/has/ever/English/read/bookshave/they/visited/ever/SpainSam/ever/has/in the/sea/swumПомогите пожалуйста!

Составьте вопросы  ever/Marry/spoken/has/Russian Sarah/has/ever/English/read/books have/they/visited/ever/Spain Sam/ever/has/in the/sea/swum Помогите пожалуйста!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Has Marry ever spoken Russian? Has Sarah ever read English books? Have they ever visited Spain? Has Sam ever swum in the sea?