Спильнокореневи слова до слив зерно поле зелений добрий високий ходити писати читати
Ответ(ы) на вопрос:
слив, зерно, поле, зеленый, добрый, высокий, ходить, писать, читать
Слив - сливина, сливка,сливинка. Зерно - зернина, зернята, зерновий. Поле - польовий, полечко. Зелений - зелені, зеленка, зелена. Добрий - доброта, добрі, добриня. Високий - висота, височинь, високий. Ходити - ходить, ходив, ходили. Писати - писатимуть, письмо, писанина. Читати - читають, читатимуть.