Спиши речення добираючи з довідки прикметники що найбільше відповідають змісту. 1. Сергійко -... товариш. 2. Собака - ... друг людини. 3 . Посуха - ... ворог урожаю. 4. У дні війни ... ворог спустошував наші міста і села. 5. Тр...

Спиши речення добираючи з довідки прикметники що найбільше відповідають змісту. 1. Сергійко -... товариш. 2. Собака - ... друг людини. 3 . Посуха - ... ворог урожаю. 4. У дні війни ... ворог спустошував наші міста і села. 5. Троянди мають ... запах. Слова для довідки: вірний, надійний, щирий; жорстокий, злий, лютий, сердитий, запеклий; пахучий, гарний, приємний. Як можна назвати кожну групу прикметників у довідці?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Сергійко-надійний друг.  2. Собака-вірний друг людини. 3.Посуха-запеклий ворог урожаю.4.У дні війни лютий ворог спустошував наші міста і села.5 .Троянди мають приємнийс запах.
Гость
1 надийний, 2 вирний, 3 запеклий, 4 лютий, 5 гарний