Спишіть беручі власні назви , де потрібно у лапки. Які з поданих не потрібно брати в лапки?Мультфільм Лис Микита, студія танцю Волошка,журнал Барвінок,кіт Мурко, корабель Морська хвиля, книжка В.Нестайка Тереадори з Васюківки,п...

Спишіть беручі власні назви , де потрібно у лапки. Які з поданих не потрібно брати в лапки? Мультфільм Лис Микита, студія танцю Волошка,журнал Барвінок,кіт Мурко, корабель Морська хвиля, книжка В.Нестайка Тереадори з Васюківки,пісня на слова Ганни Чубач Черепаха,вулиця Квітнева, картина Т. Шевченка Селянська родина, підручник Українська мова,озеро Світязь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Які треба брати Мультфильм Лис Микита, Студія танцю Волошка,журнал Барвінок, корабель Морська Хвиля, книжка В Нестайка Тореадори з Васюківки, картина Т. Шевченка Селянська родина,