Спишіть пари словосполучень з омонімами. Визначте, якими частинами мови є омоніми

Спишіть пари словосполучень з омонімами. Визначте, якими частинами мови є омоніми. Веселі діти — нікуди діти; швидкий потяг — потяг до малярства; рідна мати — мати досвід; народні байки — піжама з байки; тільки не плач — голосний плач.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)іменник-дієслово 2)іменник-інфінітив 3)іменник-дієслово 4)іменник-іменник 5)дієслово-іменник