Спишить слова ,розкриваючи душки .Поряд запишiть переверни слово де це можливо ).Написання слив ,до яких не можно дибрати перевірне слово ,перевірте за словникомЛю(д,т)ський, фу(д,т)больний, боро(д,т)ьба, бере(г,х)ти, ски(б,п)к...

Спишить слова ,розкриваючи душки .Поряд запишiть переверни слово де це можливо ).Написання слив ,до яких не можно дибрати перевірне слово ,перевірте за словникомЛю(д,т)ський, фу(д,т)больний, боро(д,т)ьба, бере(г,х)ти, ски(б,п)ка, ва(ж,ш)ко, ни(з,с)ько, ні(г,х)тик, бри(з,с)ки, кі(х,г)ті, при(з,с)ьба, моло(д,т)ьба, сте(ж,ш)ка, у ді(ж...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Людський, футбольний, боротьба, берегти, скибка, важко, низько, нігтик, бризки(бризнути), кігті(кіготь), призьба, молотьба(молотить), стежка, далі незрозуміло