Спишіть слова вставляючи пропущені букви е або и.Поряд напешіть перевірні слова з наголошеними е чи и безз.мельний ,с...лянин,зуп..нитися,пор...нати,в..сло ,х..литися,л..пневий,в..чірні,т..плиця,ст..бло,ш..рокий,з ...мувати,в.....

Спишіть слова вставляючи пропущені букви е або и.Поряд напешіть перевірні слова з наголошеними е чи и безз.мельний ,с...лянин,зуп..нитися,пор...нати,в..сло ,х..литися,л..пневий,в..чірні,т..плиця,ст..бло,ш..рокий,з ...мувати,в..шневий,ст..лити
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
безземельний-земля селянин-село зупинитися-зупинка поринати-поринути весло-весла хилитися-(незнаю) липневий-липень вечірні-вечір теплиця-тепло стебло-стебла широкий-широко зимувати-зима вишневий-вишня стелити-застелений