Спишіть слова.Позначте префікс,корінь,суфікс і закінчення.З трьома словами складіть речення і запишіть.Розмальований,рибонька,білуватий,літечко,малесенький,переїдання,перерозподіляти.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я хочу щоб  скоріше настало яскраве, тепле, сонячне літечко. На рибалці я з татом впіймали свою першу  маленьку рибоньку. На краю вулиці стояв гарний розмальований будиночок.