Срочна!! Англ. Яз. 4 класс ПРОСВЕЩЕНИЕ 7-е издание (хотя это неважно). Надо составить рассказ даже не знаю про что, но вроде про кино. Может кто знает... ПОЖАЛУЙСТА!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Last week Larry and Paco were at the cinema. I think they were watching a horror film because they are scared. We can see that on their faces and hands - it's psychology. I want to come with them too, maybe we'll watch some films and that way I can make such a good friends.