Срочно до понедельника мини соч на тему поездка в лондон. СПАСИТЕ. =(

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My trip to London was very interesting and zavorozhitelnym because London is a very beautiful gorodyuV London parkov.V London has many theaters.
Гость
Now i can say that my dream comes true because my dream was London.In London i will go to the London eye i will buy a lot of souvenirs