Срочно!!!! Допоможіть написати твір на тему " Яка справжня дружба " За твором "Тореадори з Васюківки" За відповідь 20 балів!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дотепна і весела повість В.Нестайка " Тореодори з Васюківки " розповідає читачам про вірну дружбу  двох хлопців, про їх мрії, фантазії і витівки.Ці хлопці у відповідальні і вирішальні хвилини завжди виявляють милосердя , доброту і навіть сміливість. Основіні  персонажі повісті- Павлуша і Ява(Іван),на перший поглад звичайні школярі,підлітки які мешкають у селі з цікавою назвою Васюківка.Вони енергійні та наполегливі.Ява був ініціатором різних витівок,наприклад: метро під Васюківкою або влаштувати у селі справжній бій биків.Павлуша ж не залишає свого друга і допомагає йому з різними витівками. Нерозлучні друзі зажди обмірковували свої вчинки,усвідомлювали помилки і знову вигадували щось нове. Вони чудові друзі та напарники,які не кинуть один одного в біді.