Срочно нада, помогите.1) Розмістіть стадії розвтку метелика у послідовності від першої до останньої:а)лялечка;б)личинка;в)яйце;г)імаго.2) Розмістіть етапи руху вуглекислого газу в організмі ссавців у послідовності від останньог...

Срочно нада, помогите. 1) Розмістіть стадії розвтку метелика у послідовності від першої до останньої: а)лялечка; б)личинка; в)яйце; г)імаго. 2) Розмістіть етапи руху вуглекислого газу в організмі ссавців у послідовності від останнього до першого: а) клітини тіла; б) альвеоли; в) трахея; г) вени.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) в - б - а - г;   2) а - г - б - в.