СрОчНо НаДо оЧеНь фонетичний розбір слова євангеліє, корсунська

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Євангеліє-[ йевангелійе] - 9 букв, 11 звуків 5 складів, 2-наголошений голосні звуки-е, а, е,і,е приголосні звуки-й, в,н,г,л,й й-сонорний, м який, в- сонорний, тв н -сонорн, тверд г-глух, тв л--сонорний, м який й- сонорн, м який корсунська-[корсунс"ка] --10 букв, 9 звуків 3 склади, 1-наголошений голосні звуки-о, у,а приголосні звуки-к,р,с,н,с",к к-глух, твер р-сонорний,тв с--глух,тверд н-сонорний,тв с"--глух, м який к--глух, тверд