СРОЧНО напиши невелику розповідь Цікава екскурсія .Використвуючи однорідні члени звертання вставні слова.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного рази ми з нашим класним керівником Марією Іванівною вирішили поїхати на екскурсію. Ми прибули до місцевого зоопарку. Нас привітно зустрів екскурсовод Він розповів нам цікаві факти про всіх тварин а особливо про хамелеона до цього часу я не знала що ця тварина має три ока . У зоопарку ми бачили оленів, двадцять різновидів птахів і багато різних риб. Коли наш клас пішов дальше Сергій побачив розкішного павича який розпустив свій сліпучо білий хвіст . Ось така чудова була у нас екскурсія.