СРОЧНО напишіть 10 речень зі звертанням до однокласників (імена ставляйте будь-які)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Маша, принеси мені будь ласка підручник 2)Оксана, напиши у зошиті дату 3)Михайло, зроби домашнє завдання 4)Юля, обов*язково принеси гроші у родительский  комітет 5) Маша, відкрий пидручник на сторінці 55 6)Олеся, ті вже зробила класну вправу? 7)Вітя, негайно вийди з класу 8)Ліза, я зобов*язана викликати твоїх батьків 9)Саша, ти принесла ключі від кабінету? 10)Кристина, навіцо тобі такий зошит?