Срочно нужен перевод на казазский.....На земле много прекрасных птиц.Которые украшают природу .Но большая часть стала очень редкои.Вот они.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жер бетінде көптеген керемет құстар бар.Бұл құстар табиғаттың көркі. бірақ бұл құстардың көбісі өте сирек кездеседі . міне
Гость
олардың көпшілігі өте redkoi.Vot болды .But жерге, әдемі табиғат ptits.Kotorye көп сәнін келтіруде. (Я не знаю такого языка "казазксий", поэтому я нашла только перевод на казахский.)