СРОЧНО, ООЧЕНЬ НУЖНО!!!! Синтаксичний розбір речення: Люблю, коли хвилі юрбою шумують, ламаючи лід

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Люблю, коли хвилі юрбою шумують, ламаючи лід.Хвилі - підмет ,шумують- присудок ,Люблю- порисудок,коли- обставина,юрбою-обставина,ламаючи -обставина ,лід- додаток ( розповідне ,неокличне,двоскладне ,поширене,повне,усклпаднене )