СРОЧНО Перевести на німецьку мову: 1. Не зважаючи на сильний дощ, я пішов до школи. 2. Під час зимових канікул ми їздили до Львову. 3. Він приїхав заради дня народження сестри. 4. Ми жили неподалік від міста. 5. Він залишився в...

СРОЧНО Перевести на німецьку мову: 1. Не зважаючи на сильний дощ, я пішов до школи. 2. Під час зимових канікул ми їздили до Львову. 3. Він приїхав заради дня народження сестри. 4. Ми жили неподалік від міста. 5. Він залишився вдома через хворобу. 6. Вчора я дзвонила однокласниці з приводу домашнього завдання. 7. Під час уроку мій однокласник вивчив вірш. 8. Я працюю неподалік від лікарні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Trotz der schweren Regen, ging ich in die Schule. 2. Während der Winterferien fuhren wir zu Lwiw. 3. Er kam wegen der Geburt der Schwester. 4. Wir lebten in der Nähe der Stadt. 5. Er blieb zu Hause wegen Krankheit. 6. Gestern habe ich angerufen Klassenkameraden über die Hausaufgaben. 7. Während des Unterrichts meiner Mitschüler lernte ein Gedicht. 8. Ich arbeite in der Nähe vom Krankenhaus.