СРОЧНО помогите) Нужно составить на данные предложения вопросы, так что-бы получился диалог. заранее спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Айша Ғарифқызы Ғалымбаева кім? -... -А. Ғалымбаева қашан жəне қайда дүниеге келген? -... -Ол кайда оқыған? -... -Қандай көрмелерге қатысқан? -... -Айша қандай туындыларды жазған? -... -Ол қандай ордендерінің иегері? -...