СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! СОСТАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ПО СХЕМЕ НА УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ!!! 1. означення підмет присудок обставина означення обставина 2. підмет присудок означення обставина означення додаток 3. обставина підмет обстав...

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! СОСТАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ПО СХЕМЕ НА УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ!!! 1. означення підмет присудок обставина означення обставина 2. підмет присудок означення обставина означення додаток 3. обставина підмет обставина присудок додаток 4. додаток означення підмет присудок обставина
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Веселий гурт наближався швидко до осіннього лісу.3. У саду він швидко зібрав яблука. 4. Хустку мамину я взяла на пам`ять. 2. Він пішов під темним лісом швидшими кроками.