СРОЧНО ПОМОГИТЕ Складіть твір-мініатюра (6-7 речень) на тему "моя Україна"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Українці - найбагатший народ в світі. Нам в спадщину дістались безсмертні твори Тараса Шевченка та Івана Франка. Мальовнича пророда з казковими краєвидами. Тисячолітня історія безстрашних гетьманів і козаків. Пісні, які передаються з вуст в уста на протязі віків. Наш незламний дух. Нам є чим пишатись. Моя країна - Україна!