СРОЧНО ПОЖАЛУСТА провидминяти Наталія Миколаївна и Петро Іванович

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
називний Наталія Миколаївна родовий Наталії Миколаївни давальний Наталії Миколаївні знахідний Наталію Миколаївну орудний Наталією Миколаївною місцевий на/у Наталії  Миколаївні кличний Наталіє Миколаївно Н.в. Петро Іванович Р.в. Петра Івановича Д.в. Петрові Івановичу З.в. Петра Івановича О.в. Петром Івановичем М.в. на/у Петрові Івановичу Кл.  Петре Івановичу