срочно Склади памятку для дошкільнят і молодших школярів про те як слід поводитися під час відпочинку в лісі У памятці використовуй такі дієслова НЕ ЛАМАТИ НЕ КИДАТИ НЕ СМІТИТИ НЕ РОЗПАЛЮВАТИ НЕ ШКОДИТИ НЕ ЛОВИТИ НЕ ЗАЛИШ...
срочно Склади памятку для дошкільнят і молодших школярів про те як слід поводитися під час відпочинку в лісі У памятці використовуй такі дієслова НЕ ЛАМАТИ НЕ КИДАТИ НЕ СМІТИТИ НЕ РОЗПАЛЮВАТИ НЕ ШКОДИТИ НЕ ЛОВИТИ НЕ ЗАЛИШАТИ ЗБИРАТИ ЗРІЗАТИ ПІДНІМАТИ
Ответ(ы) на вопрос:
ну ... 1. Не ламати гілля у лісах ( краще сухе гілля збирати на землі ) 2. Не кидати сміття на гплявинах . 3. Не смітити в лісах , тому що ще школить довкіллю. 4. Не розпалювати вогнище біля сухих дерев , обгороджувани вогнище камінням . 5. Не шкодити природі . 6. Не ловити диких звірів. 7. Не залишати горюче вогнище ( краще дочекатися , або потушити його) 8. Збирати сміття , та викидати в урну , або забирати з собою 9. Зрізати гілля , яке мішає добре та весело проводити час 10. Не піднімати важкі дрова !! Я канєшно не профєсор , ну що в голову прийшло , те й написала !!!