СРОЧНО! Составьте пять предложений с has и пять предложений с have Заранее спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
we have a friendship they have an influence I have a lot of friends we have got to the school by bus they have passed the exam succesfully she has already been here Elise has a notebook New York has a lot of legends he has been great Mike has a big smile