Срочно срочноО чём этот стих?Тема стиха?Дзе б я ні быў далёка,У сэрцы ты жыла,Знаёмая дарожкаДа роднага сяла.Мне не забыцца ранкуПрыгожаю вясной, —Хадзілі мы з каханкайДарожкай залатой.Вясна тады спявала,I шчокі ў нас цвілі,Мы ...

Срочно срочно О чём этот стих? Тема стиха? Дзе б я ні быў далёка, У сэрцы ты жыла, Знаёмая дарожка Да роднага сяла.Мне не забыцца ранку Прыгожаю вясной, — Хадзілі мы з каханкай Дарожкай залатой.Вясна тады спявала, I шчокі ў нас цвілі, Мы сонечнай дарожкай, Здавалася, ішлі.Калі ж устаў над краем Ваенны, грозны год, Дарожкай палявою Адходзіў я на фронт.I ў бойцы ці ў спачынку У сэрцы ты жыла, Любімая дарожка Да роднага сяла.Сягоння перамога, Прыйшоў жаданы час! Знаёмая дарожка Вядзе дадому нас! О чём этот стих? Тема стиха? Какие тут переживания? Передайте речь автора Срочно пожалуйста помогитеее
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мне кажеться что этот стих про дорогу в конце там говориться что дорожка доведет до дома!!!