СРОЧНО!! Відредагувати речення: Нарада по цьому питанні розпочнеться в десять годин. Зустрічаємося завтра без чверті десять. Я хочу до вас звернутися по приватній справі. Це заняття проведене згідно плану.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нарада з цього питання розпочнеться о десятій годині. Зустрічаємося завтра за чверть до десятої. Я хочу до вас звернутися з приватної справи. Це заняття проведене згідно з планом.